Witamy w procesie rejestracji!


Zanim przejdziesz dalej, prosimy o zapoznanie się z następującymi kluczowymi informacjami:
1. Rejestracja w Serwisie: Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie dobrowolna oraz bezpłatna. Przystępując do naszej społeczności, zyskujesz dostęp do wyjątkowych zasobów i możliwości.
2. Zgoda na Komunikację: Przez zarejestrowanie się, wyrażasz jednoznaczną zgodę na otrzymywanie regularnych aktualizacji, newsletterów oraz indywidualnie dopasowanych ofert handlowych związanych z naszymi usługami płatnymi, wysyłanych na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.
3. Rezygnacja z Członkostwa: Jesteś w pełni uprawniony do rezygnacji z członkostwa w naszym serwisie w dowolnym momencie. W celu wyrejestrowania się, wystarczy podać unikalny ID użytkownika dostępny w profilu użytkownika.

Dodatkowe Informacje:
- Ochrona Prywatności: Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
- Potwierdzenie Rejestracji: Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem utworzenia konta oraz dalszymi instrukcjami dotyczącymi korzystania z serwisu.
- Kontakt: W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi konsultanci są dostępni i chętni do pomocy. Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez [wskazany kanał kontaktowy].
Przed przystąpieniem do rejestracji, prosimy o zapoznanie się z naszym Regulaminem Serwisu, który zawiera szczegółowe zasady korzystania z naszej platformy.

Postanowienia Regulaminu Serwisu i Polityki Prywatności w nim zawartej - przeczytaj -> LINK

Akceptuję Regulamin Serwisu oraz Politykę Prywatności (oświadczam, że je przecztałem) i wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów oraz ofert handlowych.


Przejdź do rejestracji